RSS
wtorek, 07 października 2014

Szkoła się zaczęła a jako że nie jestem jej wielką fanką dziś spędzam czas chorując w domu :). Plecak z książkami poszedł w odstawkę do szafy a czas zabijam przy kompie buszując po różnych dziwnych stronach a tutaj kilka fajnych rzeczy które wygrzebała z czystej nudy.

Świetne conversy z zeberkę, szukałam taki po sklepach jednak nie udało mi się nic znaleźć, czy ktoś z was wie może gdzie takie można kupić ? Będę wdzięczna za wskazówki.

A tutaj kolejne foto z inkedmag.com - fajnie byłoby tak wyglądać :)

A na rebloggy znalazłam foteczkę z vansami na pewno moja kumpela Sylwia na pewno by się ucieszyła bo ona jest maniaczką vansów, ja trochę mniejszą ale też mi się podobają. Ale tatuaże świetne.

Kolejna rzecz która wpadła mi dziś w oko to:

z cbsnews.com. Popatrzcie na te nogi i tyłek podobno to właśnie te buty który ma na nogach ta Pani pomagają osiągnąć takie efekty. Jak czytam Reebok zapłacił nawet karę w wysokości 25 milionów dolarów za tak agresywną kampanię reklamową. Ja tam nic tu nie widzę agresywnego poza tym tyłkiem który wpędza mnie w kompleksy :). Sama nawet myślałam o zakupie jednej pary w celu popracowania nad swoją sylwetką bo akurat ba websport był promocja, ale jednak plan zawisł w powietrzu. tak czy siak fajnie byłoby tak wyglądać - po raz drugi. Na razie spadam przed telewizor, może później coś jeszcze wrzucę....

Arlette

w sprawie reklamy na blogu proszę o kontakt:

email:arlette.fs@vp.pl

tel: +48 765 899 111